Додаткові переваги від онлайн позик 2021

Додакові переваги
Додаткові переваги онлайн позик

Додакові переваги від онлайн позик

Додаткові переваги — це призи та подарунки, які проводять кредитні сервіси для залучення позичальників. Звичайно вони носять рекламний характер і виграють тільки декілька кліентів, але й не несуть за собою додаткових витрат. Тобто, якщо вам потрібні додаткові кошти на короткий час, то чому б не виграти якийсь приз? Враховуючи, що це безкоштовно. Акцій та розіграші проводять майже всі МФО, щоб бути на слуху.

Зараз позичальники можуть скористатись і випробувати свою вдачу, звернувшись до наступних сервісів.

Акція «CabrioЛіто» зриває дах! від Манівео

В період з 1 квітня по 31 травня порібно оформити кредит на сайті Манівео і можна взяти участь в розіграші кабріолета. Розіграш буде з 1 по 4 червня 2021 року.

Основними умовами акції

  1. Отримати будь-який кредит Moneyveo: Smart або Comfort.
  2. Розіграш кабріолету відбудеться за допомогою випадкової вибірки через функцію randbetween в Excel.
  3. Розіграш буде між всіма договорами

Також буде проводитись розіграш елекросамоката для постійних кліентів. В учасника повинно бути хоча б один закритий без просрочок кредит в Манівео

Переваги позик від Creditplus 2021

При отриманні кредиту від сервісу КредитПлюс позичальник може виграти відпочинок на морі. Акція буде проходити в період 15.03.2021 по 30.05.2021. Для участі потрібно

  1. Отримати кредити в період акціх
  2. Оформити пролонгацію діючого в період акції

Також будуть проводитись

  • Розіграш 5 електронних подарункових сертифікатів на 2 000 грн. в інтернет-магазині
    «Розетка» в кожному періоді
  • Розіграш 1 подарункового сертифікату на 30 000грн. в JoinUP

Більше інформації на сайті онлайн сервіса швидких займів — creditplus.ua

Також, багато сервісів надаються промокоди та скидки на кредити — використовуйте їх. Ми збираемо їх для зручності на нашому сайті на сторінці скидок та промокодів. Якщо ви вирішили оформити швидких кредит через сайт — скористайтесь діючими знижками.

Рекомендуемо уважно читати умови кредитування та вчасно (бажано з врахуванням сроків) погашати заборгованість. Врахуйте що багато МФО та навіть банків при погашенні через термінали самообслуговування можуть зараховувати кошти до 4 днів!!!! Що значно може вплинути на прострочку. Рекомендуемо використовувати онлайн погашення або в касах Банку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: