Швидко гроші

Швидко гроші для постійних позичальників в Україні

Швидко гроші для постійних позичальників в Україні. Всі користувачі швидкими кредитами в МФО знають, що найвигідніший перший кредит. Тому що, він без відсотків та майже завжди по акції. Перший раз можливо до отримання до 10000 гривень.

Але якщо потрбно взяти кошти ще раз… Що робити тоді? Який сервіс вибрати для отримання повторного займу грошей?

Повторні позики дорожчі, за рахунок них кредитні компанії заробляють «на життя». Тому вибирати потрібно більш уважно. Хоча сумма до отримання та сроки кредитування можуть бути більш вигідні по умовам.

Швидко гроші для постійних позичальників в Україні

Наприклад, компанія Манівео ЮА проводить постійно акції для своїх надійних кліентів. Для цього проводяться акції та надаються скидки. Сьогодні сервіс Moneyveo може надати займ зі знижкою — 90 відсотків по наступним умовам

  • Акція діє для всіх, кому доступний кредит Comfort
  • Потрібно авторизуватись в особистому кабінеті Манівео
  • Знижена ставка відобразиться автоматично
  • Головне замовити знижку протягом акційних годин — далі можна оформити протягом 24 годин

Для постійних позичальників доступна сумма до 17000 гривень до 30 днів.

Довідка. Кредит Comfort  Moneyveo (Манівео) — це рівень кредитування який доступний надійним кліентам які досягли 3 — го рівня по програмі лояльності Манівео. Для таких позичальників Манівео може надавати кредити jот 4000 до 30000 гривень і на срок до 18 тижднів. Обрати суму і срок кредитування позичальник може в особистому кабінеті Moneyveo. Строк оформлення 1-2 хвилини.

По новим правилам швидко гроші видають кредити Кэшинский

швидко гроші видають кредити  Кэшинский

Осінью 2019 року сервіс презентував нову акцію, по якій позичальник може взяти 3 позички з відсотковою ставкою 0,01 процент в день. Але потрібно бути уважним з умовами. По правилам вартість грошей буде різною.

  • 1 позичка — відсоткова ставка на перший займ — 0,01%, щоденна комісія — 0,00%. Максимальний термін дії позики — до 10 календарних днів.
  • 2 позичка — відсоткова ставка на друга позика — 0,01%, щоденна комісія — 1,1%. Максимальний термін дії позики — до 20 календарних днів.
  • 3 позичка — відсоткова ставка на третій займ — 0,01%, щоденна комісія — 1,3%. Максимальний термін дії позики — до 30 календарних днів.
  • Акція діє для нових клієнтів. Термін між позиками не повинен перевищувати 5 календарних днів.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Швидко гроші">
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: