Де отримати гроші до 70000 гривень?

Отримання коштів в борг не завжди приемна процедура, навіть якщо це бізнес проект. А де отримати гроші до 70000 гривень ?Брати кредити означае, що прийде час віддавати і оплачувати відсотки. Але у випадку коли варіантів нема — треба звертатись до банку або кредитної організації (МФО) . Звичайно, отримати готівку на карту без застави значно простіше. Для цього потрібно звернутись в одну з кредитних організацій — повний список МФО. Так ви швидко можете взяти від 100 до 20000 гривень. Наприклад Манивео займи до 17000 гривен. Дінеро може надати до 15000 гривень. При чому ви не завжди можете взяти максимальну суму. А що робити якщо потрібна сумма більше 20000 гривень, наприклад — 70000 гривень?

Де отримати гроші до 70000 гривень

Таке питання виникае досить часто. Позичальники звертаються за рекомендацію або порадою — де взяти гроші?

Одним з осанніх питаннь, які ми вирішили описати більш докладніше.

Де отримати гроші до 70000 гривень в Україні?

Нажаль мікро кредитні організації такі кошти не можуть надавати позичальникам. Тому потрібно звертатись або до приватних осіб за позиками, в ломбарди під заставу коштовних речей або в банківські установи (Банки)

Пропустимо отримання коштів в перших двух варіантах — вони дуже індивідуальні та не афішуються для широкого загалу. Тому роглянемо хто з українських банків може видавати таку суму грошей з найкращими умовоми.

Серед кредитних установ які можуть видавати такі сумми можна нарахувати десяток банків. Але нам потрібні найкращі умови з мінімальними затратами. Основні характеристики по яким будем підбирати установу

  • Гроші повинні надаватись без застави
  • Оформлення повинно буди з мінімум документів, по можливості без поручителей та без правок про зарплату

Серед основних кредитних установ можна виділити декілька банків, які можуть дати такі гроші

  • Найпростішим варіантом являеться оформлення кредитного ліміту в Monobank. На власному досвіді банк відкрив кредитний ліміт 70000 гривень, яким успішно використовуемо і зараз.
  • Альфа — Банк — може видавати до 75000 без справок про доходи і до 200000 гривень при наявності офіційної ЗП і достатніх доходів. Більш детально про умови на сторінці кредит до 70000

Детально про умови перегляньте в таблиці порівняння банківського кредиту

Альтернативним варіантом для отриманням необхідної суми грошей може бути оформлення декількох лімітів. Таким чином ви можете замовити ліміт в Приватбанку та Альфа Банку Україна, або в ПУМБ та Кредо Банку. Оформлення кредитної карти значно дешевше чим займи в МФО. Але карточки мають негативну тенденцію затягувати позичальника, що призводить до постійного збільшення кредитного навантаження. Також виникае ефект життя позичальників в борг. Тому, намагайтесь брати кошти на визначенні цілі та погашайте при найпершій можливості.

Особливості.

  • Кредитні карти мають позитивний момент — пільговий період користування коштами 30 — 100 днів. Кліент майже не платить відсотки, якщо погашення повної суми заборгованасті відбудеться в срок пільгового періода.
  • При знятті коштів в банкоматі за рахунок кредитного ліміту, позичальник сплачуе пыдвищену коміссію 3 — 4 відсотків
  • В багатьох банках також можливо оформити розсрочку до 12 місяців використовуючи декілька кліків в смартфоні

Будьте уважні і перед оформленням заявки вивчіть всі умови користовання кредитними коштами. Особливо вивчіть умови зняття готівки, погашення заборгованності. Звертайте увагу на умови, що написані дрібним шрифтом.

[Всего: 0   Средний:  0/5]