Файна Готівка — умови та відгуки, особистий кабінет

Файна Готівка (fayna gotivka) — нова українська мікрокредитна організація для видачі швидких грошей. Онлайн сервіс пропонуе позички готівою до 20000 гривень. При першому зверненні позичальник може отримати від 100 до 20000 гривень. Срок кредитування від 1 до 270 днів. Ставка при отриманні позички від 0,4 процента в день. Кошти можуть отримати громадяни від 18 до 80 років. Отримати готівку можливо в відділеннях сервісу в багатьох містах України — Київ, Львів, Харків, Одеса, Вінниця.

Файна Готівка - умови та відгуки, особистий кабінет

Що потрібно для отримання Файної Готівки?

  • Для отримання потрібно бути громадянином України.
  • Бути старшим 18 років та мати діючий паспорт
  • Умови отримання більш детально в відділеннях сервісу

Адреса відділень та контакти сервісу ФайнаГотівка

  • ТОФ «Файна Готівка» — нова кредитна компанія, створена в 2018 році. Юридична адреса — м. Київ, Ілленка Юрія, , будинок 18, офіс 204
  • Сайт сервіса — https://fayna-gotivka.com.ua
  • Контактний номер — 044 228 50 31

Відгуки про кредити готівкою сервіса

Сервіс достатньо новий і тому відгуки можуть стати рекомендаціею для отримання. Якщо ви користувались послугами компанії — залишіть свій відгук в комментарях нижче.

Як альтернаива рекомендемо роглянути онлайн кредити на банківську карту від сервіса money4you — https://xn—-8sbkdqibmrdgt3a.com/money4you/

Основними перевагами кредитів від МФО можуть бути — швидкість кредитування та прості способи оформлення займів для населення. При виборі кредитної організації порівняйте умови декількох сервісів, щоб знайти найвигіднішу пропозицію.

[Всего: 3   Средний:  3.3/5]