Гроші на стовпах — як не статити жертвою шахраїв?

Популярність мікро позик в країні росте разом з кількістю кредитних компаній. Методи реклами розширюються та оновлюються, але як і раніше ми можемо знайти оголошення » гроші на стовпах «. Як скористатисть у разі необхідності та не стати жертвою шахраїв?

Гроші на стовпах - як не статити жертвою шахраїв

Кредитування на споживчі потреби набирає все більшої популярності. Наданням короткострокового фінансування займаються не тільки банки: на цьому ринку працюють і кредитні спілки, і ломбарди, інші фінансові організації. Пропозиції про надання «швидких позик» можна побачити всюди від інтернету до вагонів метро до телеграфних стовпів. І описані там умови часто здаються дуже привабливими часто обіцяють швидку видачу кредиту з наданням мінімального пакету документів. Але не варто спокушатися-прислів’я про те, що безкоштовний сир буває виключно в мишоловці підходить тут якнайкраще.
Нерідкі випадки, коли компанії, що видають швидкі кредити, виявляються шахраями. Їх мета-

  • отримати від Клієнтів ксерокопії їх документів, щоб потім скористатися ними для оформлення фіктивних кредитів.
  • Інший варіант шахрайства коли клієнту повідомляють про те, що отримано схвалення на видачу йому кредиту, але він спочатку повинен сплатити перший внесок готівкою, страховку і т. д.(варіанти можуть бути різні), після чого йому на картковий рахунок зарахують кредитні кошти. Людина оплачує внесок, але ніяких кредитних коштів не отримує. Ну і так далі-схеми шахрайства удосконалюються з кожним днем.

Що потрібно дивитись в першу чергу при оформлені позики?

Перш за все треба поцікавитися репутацією організації, у якої плануєте брати кредит. Для ведення такої діяльності необхідна ліцензія. Її відсутність наводить на думку, що перед вами шахраї. Але навіть якщо з документами у фірми все в порядку, будьте готові до того, що реальна плата за використання кредитних коштів виявиться дуже високою. Вона може бути «зашита» не в процентну ставку, а в комісію також ставка може сильно збільшуватися, починаючи з певного періоду кредитування. Крім того, такі кредитні договори дуже часто передбачають величезні штрафи за кожен день прострочення. Тому треба бути вкрай обережними і перш ніж підписувати кредитний договір, дуже уважно читати всі умови, в тому числі, написані дрібним шрифтом. Спроби співробітників компанії поквапити Вас з підписанням договору треба ігнорувати, інакше після підписання щось з’ясовувати буде вже марно.
Якщо ви все ж зважилися на те, щоб взяти кредит, незайвим буде вжити певних запобіжних заходів в процесі оформлення документів.

Money4you промокод
  • Підписуючи договір, ставте підпис впритул до тексту, щоб неможливо було вписати постфактум ніякі додаткові пункти.
  • Щоб убезпечити себе від використання ксерокопій документів в шахрайських цілях, візьміть собі за правило, запевняючи ксерокопію, напис «копія вірна» доповнювати словами «копія зроблена для отримання кредиту такого-то числа такого-то року у такої-то організації». Крім того, необхідно цей напис робити таким чином, щоб вона розташовувалася не на чистій частині листа, а «заходила» на ксерокопію-тоді її важче буде «підчистити».
[Всего: 0   Средний:  0/5]