Грошова позика Манівео та Дінеро

Як змінилась грошова позика в Україні в 2019 році?

Сьогодні грошова позика доступна майже всім з 18 років. Отримати її можуть студенти, пенсіонери і безробітні. Для оформлення як і рніше потрібно мати банківську карту, паспорт та ідентифікаційний код. Але сумми і умови значно змінились. Тепер онлайн позика може бути до 30000 гривень. Також, МФО працюють над швидкістю оформлення та обробки заявки споживача. Значну увагу приділяють безпеці персональних данних позичальників. Для розвитку МФО в Україні дуже важливу роль зіграли лідери кредитування. Безпосередньо такими компаніями можна назвати Манівео та Дінеро. В 2019 році їх умови значно змінилися, але розберемося по черзі.

Без процентов займы Манивео

Що нового в Манівео в 2019 році?

З початку свого шляху онлайн сервіс Манівео видав більше 10 мілліардів кредитів. На сьогодні це один з потужних фінансових компаній не тільки України. Сервіс працюе цілодобово без вихідних та перерви. В будь-який момент позичальник може звернутись до Манівео з отриманням кредиту, продовженням або любим іншим питанням. Послугами користуеться більше 700000 чоловік. Ви маете доступ в свій особистий кабінет Манівео 24 часа в сутки

Грошова позика Манівео

Команія Moneyveo значно покращила умови кредитування своїх позичальників та нових кліентів. Зараз позичальники на вибір мають два кредитних продукти в залежності від сумми та сроку.

  • Smart (Смарт кредит Манівео) — користувач може взяти при першому зверненні до 15000 гривень з відсотковою ставкою 0,01 в день. Для постійних позичальників доступна сумма до 17000 гривен акції та спеціальні промокоди до 90 процентів. Срок на яку можна отримати позику складае від 1 до 30 днів.
  • Comfort (Комфорт кредит Манівео) — по умовам кредитування доступна сумма до 30000 гривень. Для нових позичальників дозволена сумма до 17000 гривень. Срок на який доступні позики від 8 до 18 тижнів. Тобто Манівео відкрило дострокові кредити онлайн. Погашення відбуваеться по графіку — 2 рази в місяць.

У 2019 році Сервіс отримав сертифікат безпеки PCI DSS найвищого – першого – рівня.  Постійно діють різні акції та подарунки. Зараз діють «День Красави!», «Приведіть друга – отримайте 450 грн!», «Щасливі години» зі знижкою 90%. 

Грошова позика онлайн Дінеро, що нового в 2019 році?

Компанія Дінеро досить успішно складае конкуренцію лідеру. В 2019 році дякуючи успішним акціям серйозно збільшили свій кредитний портфель.

Грошова позика дінеро

В жовтні 2019 року Дінеро кредити можуть бути до 23000 гривень. Перший кредит без відсотків позичальники можуть оформити до 45 днів.

В цьому році Дінеро виповнилось 2 роки. До свого дня народження сервіс проводить розіграш призів. Серед подарунків 2 сертифікати на подорожі, 22 потужних смартфонів та 22 грошових приза по 2222 гривень. Постійно робить акції — зароби гроші з другом, винагорода шыстсот гривень.

Dinero почало відкриття консультаційних пунктів для зручності позичальників. Зараз вже відкрито 11 відділень.

Наразі в Уркаїні нараховуеться близько сотні мікрокредитних сервісів, які намагаються догнати та перегнати лідерів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: