kf.ua — Швидкі гроші через інтернет

kf.ua — Швидкі гроші через інтернет

  kf.ua - Швидкі гроші через інтернетkf.ua (КФ.ЮА) — Швидкі гроші через інтернет. Кредит через інтернет стає дедалі популярнішою фінансовою онлайн послугою в Україні. Тикий кредит підійде всім кому банки не дають гроші, а у друзів нема можливості позичити. Кількість сервісів які пропонують клієнтам гроші онлайн постійно збільшується, а якість та умови покращуются. Так Клієнти наразі можуть отримати першу позику майже безкошовно. Що означає майже? Кредитні сервіси з метою залучення нових клієнів проводять для них акцію, видаючи гроші по мінімально можливій ціні. Ставка на перший кредит становить приблизно 0,01%, але сумма кредиту обмежена і може становити 3000 — 3500 гривень, в залежності від сервісу. В такому випадку клієнт оформляючи позику навіть до 30 днів, заплатить за неї 4-10 гривен максимум.

В данному випадку оформлення першого кредиту досить доцільне, враховуючи, що ви можете оформити його не виходячи з свого дому і буквально за 15 хвилин отримати бажані кошти. Наступні кредити не будуть такі вигідні по ціні, але швидкість їх отримання майже моменальна 2-3 хвилини.

 В чому переваги кредитного сервісу kf.ua?

  Кредитний сервіс Компаньон Фінанс може видавати позики до 10000 гривен як на банківську карточку, так і готівкою в своїх відділеннях. Перший кредит може бути до 4000 гривень. При цьому, для отримання коштів потрібно мати тільки паспорт і код ІПН. Розглянути інші варіанти клієнт може на головній сторінці сайту Кредит-Онлайн — https://xn—-8sbkdqibmrdgt3a.com/ Гроші в Компаньойн Фінанс можна позичити на срок до 15 діб. Вартість кредиту буде:

  • якщо кредит онлайн на банківську карту, то 0,01% в день
  • якщо кредит готівкою в відділенні кредитного сервіса — 0,05% в день

Для повторних кредитів, вартість кредитних коштів збільшиться до 2% в день, але й сроки та сумма також стануть більшими.

Оформить быстрый кредит

Крім онлайн сервіса Компаньон Фінанс — що вибрати?

  Компаньон Фінанс не єдина компанія яка пропонує вигідні умови для кредитування населення. Тому що, якщо вибирати кредитний сервіс, то важливо його вибирати з умовами отримання наступних кредитів при необхідності. А для вигідної ставки на повторну позику потрібна спеціальна программа лояльності для постійних клієнтів. Таку программу мають настпні кредитні сервіси, які на нашу думку сьогодні одні з найвигідніших для клієнтів в Україні:

  • Нова кредитна компанія Алекс Кредит (AlexCredit) — компанія пропонує позики до 10000 гривен, перший до 3000 гривень. Срок кредитування до 45 днів. На перший кредит ставка 0,01% в день, для наступних позик ставка зменшується з 1,7% в день до 1% в день. Умови позики Алекс Кредит
  • Один з лідерів українського мікрокредитування Манівео — сумма кредитовання може бути до 15000 гривень, а для новіх клієнтів до 3500 гривен. Срок кредитування до 30 днів. Ціна позики від 0,01% до 1,7% в день, али при використанні програми лояльності, у клієнта є можливість оформити повторну позику по ціні 0,5% в день.

Швидкі гроші на карту під 0

Використовуючи правильну мотивацію мікрозайми вигідні як для позичальника, так і для кредитного сервіса, але при умові правильного використання. Тому ми рекомендуємо в обов»язковому порядку читати умови кредитування, а оформляти позики тільки при 100%  впевненності, що ви зможете погасити заборгованість вчасно.