Приватбанк ріже кредитні ліміти

Приватбанк ріже кредитні ліміти

Приватбанк ріже кредитні ліміти — така інформація появилась в мережі. Не секрет, що Приватбанк являеться одним з найбільших емітентів банківських карт в Україні. Багато з яких мають відкриті кредитні ліміти на різні сумми. Такий фінансовий інструмент «на чорний день» мають дуже багато користувачів карт. Другими словами — гроші на всякий випадок. І це нормально, мені не вистачить своїх грошей, я знаю, що на карті моють бути поперньо відкритий та узгоджений ліміт. Тобто я на нього розраховую.

В умовах сьогодення, коли в Україні оголошено карантин і дуже багато громадян, пыдприемців залишились без заробітньої плати або доходів. Кредитні ліміти на карті можуть бути рятівним колом. Запас грошей, щоб «дотягнути» до закінчення карантину.

Що робить Приватбанк з кредитними лімітами?

Коли економічна ситуація була добра, Приватбанк міг сам збільшувати кредитний ліміт без попередження. Це не страшно, від нього можна було відмовитись. Але коли не вистачае коштів, на карту приходять гроші, наприклад, заробітня плата. В цей час ліміт автоматично погашаеться і банк зменшуе на цю сумму твій кредитний ліміт.

Приватбанк ріже кредитні ліміти

Висновок. Позичальник залишаеться зовсім без грошей і без кредитних грошей. Крім того на вулиці карантин і роботи нема.

По всім договорам Приватбанк може змінювати на власний розсуд кредитні ліміти позичальників. Але в умовах економічної ситуації та карантину, який багатьма визнаний, як ситуація форс-мажор. Крім того Банк обгрунтовуе свої дії, як турбота про позичальника. Щоб позичальник «не заліз в боргову яму».

Висновки та відгуки позичальників Приватбанка

Такі дії Банку визвали ряд негативних відгуків та скарг позичальників. Більшість з них виявили бажання в наступному зміти обслуговуючий Банк, так як вважають такі дії непорядними.

Альтернативними пропозиціями, що пропонують гроші на карту онлайн являються мобільні банки України.

  • Monobank — кредитний ліміт до 100000 гривень
  • SportBank — кредитний ліміт до 100000 гривень.

Тому, залишайте свої відгуки та пропозиції для того, щоб достукатись до керівництва та вплинути на ситуацію.

Кредитний ліміт Спортбанк

З відгуків позичальників — Приватбанк повинен попереджати за декілька днів про зміну кредитного ліміту. В умовах карантину взагалі не рухати ліміти на кредитних картах, а реголювати їх після відміни карантину.

Манивео кредит

Така інформація про зменшення ліміту без попередження кардинально впливае на бажання зберігати кошти на карта Приватбанка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Приватбанк ріже кредитні ліміти">
Комментарии: 2
  1. Игорь

    Политика ПриватБанка никогда не была клиентоориентирована… отношение к массе статистическое

  2. admin (автор)

    Вважаю що це юридично право Приватбанка, але позичальники який оплачуе свій кредитний ліміт і дотримуеться умов договору повинен мати право планувати свої кошти…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: