Відсоткові ставки МФО в карантин

Як змінились відсоткові ставки МФО під час карантину в Україні?

Відсоткові ставки МФО в карантин

Відсоткові ставки МФО в карантин змінило багато кредитних сервісів або МФО. В основному це вплинуло на розмір та вартість першого онлайн кредиту. Ті що раніше були самими вигідними та майже безкоштовними. Тому позичальникам потрібно увожно перевірити вартість грошей. Багато інформаційних сайтів не встигло змінити інформацію про ціну позики. А такі зміни доторкнулись і самих відомих кредитних компаній України.

Качай Гроши в карантин

Основними причиними, що вплинули на подорожчання позик став оголошений карантин. А верніше запроваджені протикарантинні заходи. Не можливість МФО збільшувати відсоткову ставку, зтягувати штрафи та пені, хоча ризик неповернення тільки зріс. Так як, доходи громадян зменшились у майже всіх.

Сервіси швидкого кредитування, які пропонували гроші з однаковими умовами як першого, так і наступних позик — не змінювали умови. Наприклад, сервіс Flash cash пропонвав раніше гроші під 1,7 відсотка і зараз не змінив умови.

Хто змінив відсоткові ставки МФО в карантин

Про причини підвищення вартості позик ми вже знаем, залишилось повідомити вас про тих, хто змінив. Зміни відбулися в сторону підвищення. Самі відомі сервіси, що провели подорожчання позик.

  • Moneyveo — компанія збільшила відсоткову ставку на першу позику з 0,01 відсотка до 0,5 відсотків в день. Пройти авторизацію
  • CCloan — також підняло вартість позики для нових позичальників до 0,5 відсотків в день.
  • CreditPlus — видае кошти при першій реестрації під 0,95 в день
  • Mycredit — онлайн сервіс почав фінансувати позики з ціною 0,8 % в день (це половина вартості базової ставки по позиках)

Хто ще може надавати кредити без відсотків?

Декілька онлайн компаній продовжують кредитувати нових позичальників під 0. На такі компанії ми рекомендуемо звернути увагу зараз в першу чергу. Серед тих, що не поміняли вартість першої позики

  • Money4you — до 3000 гривень позики для громадян з мінімальною відсотковою ставкою. Більше про Money4you
  • Качай Гроші — можуть видавати до 10000 гривень з мінімальною процентною ставкою на кредити на карту. Умови Качай Гроші

Як швидко визначити відсоткову ставку позики?

Основним документом який визначае ставку по кредиту — тільки кредитний договір. Ви його підписуете автомотично, коли погоджуетесь з умовами кредитування. Процес підписання — ви в більшості випадків просто ставите «галочку». Тому будьте уважні, та читайте умови попередньо.

Самим простим способом визначити відсоткову ставку — це кредитний калькулятор. Для того, щоб визначити ставку швидко, просто перетягніть бігунки сумми на 1000 гривень, а бігунок строку на 10 днів.Так як, більшість сервісів ставлять мінімальний срок від 3- 5 днів. Такий термін ускладнюе розрахунок на калькуляторі. Дві останні цифри покажуть вам процентну ставку.

Відсоткові ставки МФО в карантин

Приклад. Кредит — 1000 гривень, строк кредитування 10 днів. МФО Качай Гроші. В стрічці «сума до погашення» — буде 1001 гривня. Це сума за 10 днів. Відповідно сумма 1 грн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Відсоткові ставки МФО в карантин">
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: